My Blog

Kullanım Şartları

Kullanım Koşulları, https://www.HYatirim.com/ (“Web Sitesi”) web sitesini kullanımınızı ve Web Sitesine erişiminizi düzenler. Web Sitesi, belirli ürünler ve hizmetler hakkında önemli beyanlar ve bilgiler içermektedir. Bu Web Sitesine girerek, Kullanım Koşullarını, Kişisel Veri İşleme Politikasını ve Web Sitesinde yer alan diğer tüm ek şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.
Kullanım Koşulları, HYatirim Limited (HYatirim) tarafından herhangi bir zamanda önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Yapılan değişiklikler Web Sitesinde yayınlandıktan sonra geçerli olacaktır. Web Sitesine eriştiğinizde, mevcut kullanım koşullarının versiyonunu kabul etmiş olursunuz.
Web Sitesindeki araçları ve hizmetleri kullanmadan önce lütfen ürün hizmetlerinin ülkenizin düzenlemelerini ihlal etmediğinden emin olun. Hizmetimiz ancak ülkenizin ilgili mevzuatına aykırı olmadığı sürece kullanılabilir.

HAKKINDA
a. Web Sitesinde yer alan bilgiler, kaynaklardan, üçüncü şahısların içeriklerinden ve araştırmalardan elde edilen mevcut, kabul görmüş ve güvenilir veriler olup, HYatirim tarafından genel bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Web Sitesinde yer alan bilgiler müşterilerin alım satım kararlarını desteklemek için yeterli olmayabilir ve bilgilerin doğruluğu HYatirim tarafından garanti edilmez. İçerikten doğabilecek zarar ve kayıplardan HYatirim sorumlu olmayacaktır.
b. Sitedeki tüm bilgiler bilgilendirme ve eğitim amaçlıdır, takas önerisi değildir. Bu nedenle sitede yer alan bilgileri dikkate alarak herhangi bir alım satım kararı vermek doğru değildir. Web Sitesi'ne ulaşılamamasından veya Web Sitesi üzerinden gönderilen veya alınan talimat veya bildirimin gecikmesinden veya başarısızlığından, Site'de yer alan bilgilerin doğru, eksik veya temelsiz olmamasından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı hiçbir kayıp veya zarardan HYatirim sorumlu tutulamaz. bu tür bilgiler hakkında.
c.Sitedeki tüm içerik yalnızca belirtilen tarih itibariyle yayınlanır veya sunulur. Herhangi bir nedenle veya olayda yer alan bilgiler yeni bilgilerle değiştirilebilir.
d. Web Sitesi'nde yer alan bilgiler ile HYatirim kayıtlarında kayıtlı bilgiler arasındaki her türlü ihtilaf ve/veya uyumsuzluk durumunda, HYatirim kayıtlarında yer alan bilgiler öncelikli olacaktır. Web Sitesinde yer alan bilgilerden hareketle oluşabilecek zararlardan HYatirim sorumlu tutulamaz.

TELİF HAKLARI
Web Sitesinde yer alan bilgiler, Web Sitesinden indirilebilecek içerikler ve Web Sitesinde reklamı yapılacak diğer unsurlar, uluslararası telif hakları ve ilgili marka kanunları ile korunmaktadır.
Telif hakkı sahiplerinin izni olmaksızın Web Sitesindeki herhangi bir içeriğin kopyalanması, değiştirilmesi, dağıtılması veya ticari olarak kullanılması yasaktır.

ÜÇÜNCÜ TARAF PROGRAMLARI
Bu Kullanım Koşulları, HYatirim ile tacir arasında imzalanan sözleşmeye ek niteliğindedir. Kullanım Koşulları, sözleşmedeki herhangi bir şartı değiştiremez veya yok sayamaz.

MÜŞTERİ'NİN KULLANIM KOŞULLARINA VE SÖZLEŞMELERİN GEÇERLİLİK TAAHHÜDÜ
Bu Kullanım Koşulları, HYatirim ile tacir arasında imzalanan sözleşmeye ek niteliğindedir. Kullanım Koşulları, sözleşmedeki herhangi bir şartı değiştiremez veya yok sayamaz.

ÜÇÜNCÜ KİŞİLER TARAFINDAN YÖNETİLEN WEB SİTELERİ
Web Sitesi, üçüncü şahıslar tarafından yönetilen web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilen web sitelerindeki bilgiler HYatirim tarafından kontrol edilmemektedir. Üçüncü şahıslar tarafından yönetilen web sitelerine verilen Linklerden herhangi bir zarar veya ziyan oluşması durumunda HYatirim herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. Bu linkler sadece bilgilendirme amaçlıdır.

SORUMLULUK REDDİ VE SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
Yasaların izin verdiği azami ölçüde, HYatirim herhangi bir özel, doğrudan veya dolaylı zarardan (kar kaybı, ticari kayıplar veya Web Sitesi ve üçüncü şahıs içeriğinin kullanılması veya kullanılmaması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) sorumlu tutulamaz. , zorluk veya gecikme) bundan kaynaklanır. Bu durum, HYatirim'in bu tür zarar veya kayıplar konusunda uyarılması durumunda da geçerlidir.
İlgili mevzuatta aksi öngörülmedikçe, HYatirim, doğrudan kendisinden kaynaklanmayan durumlardan doğabilecek zararlardan size veya üçüncü kişilere karşı sorumlu olmayacaktır. Buna elektronik veya mekanik ekipman veya iletişim hatlarının arızalanması (telefon hatları, kablo ve internet dahil), izinsiz giriş, virüsler, hırsızlık, operatör hataları, aşırı veya aşırı hava koşulları (sel, deprem veya diğer doğal afetler dahil), yangın, savaş, isyan, terör olayı, ayaklanma, iş anlaşmazlığı ve diğer iş sorunları, kaza, acil durum veya devlet tasarruf konularını da içerir.

TAZMİNAT
Web Sitesini kullanmanızın bir koşulu olarak, HYatirim ve üçüncü şahıs içerik sağlayıcılar, Web Sitesini kullanmanızdan veya ihlalinizden kaynaklanan herhangi bir talep, zarar, yükümlülük, maliyet ve masraftan (avukat ücretleri dahil ve bunlarla sınırlı) sorumlu olmayacaktır. bu Kullanım Koşulları.

GÜVENLİK VE ŞİFRE
Güvenlik şifrenizin korunmasından ve hesabınızın gizliliğinden ve bundan kaynaklanan herhangi bir kötüye kullanımdan tamamen siz sorumlusunuz. Bu nedenle, sizden başka hiç kimsenin şifrenize erişmemesini veya hesabınızı kullanmamasını sağlamalısınız. Personelimiz size asla şifre sormaz. Hesabınızı başkasına aktaramaz veya kimseyle paylaşamazsınız. Bu gibi durumlarda hesabınızı kapatma hakkımız saklıdır.

KULLANIMIN FESHİ
Kullanım Koşullarının ihlali nedeniyle Web Sitesinin tamamına veya belirli bölümlerine erişiminizi size herhangi bir bildirimde bulunmaksızın durdurabiliriz. Herhangi bir dolandırıcılık, suistimal ve yasa dışı faaliyet, hesabın feshedilmesine veya yasal işlem başlatılmasına neden olabilir.
Web Sitesini kullanımınızın sona ermesi veya askıya alınmasının ardından, Web Sitesindeki hesabınızı ve tüm kişisel dosyalarınızı derhal imha etme hakkını saklı tutarız. Kullanımınızın sonlandırılması veya askıya alınmasından doğacak zararlardan HYatirim sorumlu olmayacaktır.
Hesaplarına HYatirim ile fon sağlayarak ve herhangi bir işlem yapmadan para çekme talebinde bulunarak ek maliyet oluşturan yatırımcılarımızdan fonlamalarının %12'si bu ek maliyet olarak işlem maliyeti olarak düşülecek ve kalan tutar hesaplarına aktarılacaktır. . Bu konuda gerekli hassasiyeti gösteren yatırımcılarımıza teşekkür eder, kazançlı günler dileriz.